• @navn
     
    Mindfulness / Meditation
    Start: 07.02.17
    tirsdag 19:00
    Helen Marlene Lykke Hansen
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Hestevognskørsel
    Start: 25.04.17
    tirsdag 18:30
    Liselotte Mosegaard Watson
    Jyderup, Buerupvej 12
  •  
     
    Efterfødsel med babysmassage og motorik
    Start: 27.01.17
    fredag 11:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Engelsk
    Start: 01.02.17
    onsdag 17:00
    Hanne Lis Vestergaard Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Fotobehandling for begyndere
    Start: 21.02.17
    tirsdag 10:30
    Preben Sørensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Luk foråret ind i krop og sjæl
    Start: 18.03.17
    lørdag 12:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Netborger I danmark
    Start: 06.02.17
    mandag 12:00
    Karina Vincentz Andersen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Netborger I danmark
    Start: 27.03.17
    mandag 12:00
    Karina Vincentz Andersen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Patchwork
    Start: 21.02.17
    tirsdag 09:45
    Asta Kær Rosenbeck
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Restorativ yoga og meditation
    Start: 18.02.17
    lørdag 12:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Selvværdsboost for teenagere
    Start: 01.02.17
    onsdag 16:00
    Grethe Lindbjerg Sørensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Sjal i dobbelt-glat
    Start: 22.02.17
    onsdag 19:00
    Gethe Maag
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Styrk dit barn/din teenagers selvværd
    Start: 07.02.17
    tirsdag 19:00
    Grethe Lindbjerg Sørensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Tysk for nybegyndere - Del 2
    Start: 26.01.17
    torsdag 18:00
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Tysk for øvede - Del 2
    Start: 26.01.17
    torsdag 19:45
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Windows 10 for begyndere
    Start: 21.02.17
    tirsdag 12:30
    Preben Sørensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 21.02.17
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Portugisisk - Nybegyndere - Del 2
    Start: 22.02.17
    onsdag 18:30
    Zofia Sjeerm
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Fransk - begyndere og let øvede
    Start: 11.01.18
    torsdag 18:30
    Peter Salling Schou
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Fransk - begyndere og let øvede
    Start: 05.10.17
    torsdag 18:30
    Peter Salling Schou
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Knivkursus
    Start: 24.02.17
    fredag 18:00
    Mikael Hansen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Det gode danske køkken
    Start: 01.03.17
    onsdag 16:30
    Anne Bente Stavnskær Pedersen
    Kalundborg, Tømmerup Skole
  •  
     
    Rollinger og mor laver maden
    Start: 25.01.17
    onsdag 16:30
    Anne Bente Stavnskær Pedersen
    Kalundborg, Tømmerup Skole
 

Er startet

  • @navn
     
    Orientalsk mavedans - øvede
    onsdag 18:00
    Karen Strauss
    Gørlev, Gørlev Skole
  • @navn
     
    Helse og afspænding
    onsdag 14:30
    Brigitte Tove Nielsen
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Knipling
    onsdag 18:15
    Helle Schultz
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Madlavning for mænd
    tirsdag 18:30
    Anna Kirstine Dalgaard
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Yoga for mænd og kvinder
    mandag 16:00
    Wini Hald
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Argentinsk Tango
    torsdag 19:30
    Maria José Grattarola Hansen
    Jerslev Sjælland, Studio KAFA
  • @navn
     
    Bevægelse og afspænding
    mandag 12:30
    Henriette Mæhle Vedsegaard
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics
    mandag 09:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics
    onsdag 10:10
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics - Hensynstagende
    onsdag 09:00
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Nakke/ryghold
    mandag 10:45
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Yoga
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, Casa Danica
  • @navn
     
    Knipling
    tirsdag 18:45
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Knipling
    tirsdag 15:15
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Tegning og maling
    tirsdag 19:00
    Jack Lundsdal
    Kalundborg, KTC
  • @navn
     
    Drop in Pilates - OBS ÆNDRET TIDSPUNKT !!
    tirsdag 18:45
    Else Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Drop in Yoga
    mandag 16:45
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Drop in Yoga - BEMÆRK ÆNDRET TIDSPUNKT!
    torsdag 08:30
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Engelsk - øvede
    mandag 09:00
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Harmonika for begyndere og let øvede
    torsdag 14:00
    Rita Schmidt Sørensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Hatha-yoga
    tirsdag 13:15
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Hatha-yoga
    tirsdag 15:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    torsdag 10:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    torsdag 12:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hold for gigtplagede
    onsdag 09:30
    Else Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hold for gigtplagede
    mandag 10:30
    Else Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Italiensk - nybegyndere - Del 2
    mandag 10:45
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Italiensk - let øvede/ øvede
    mandag 18:30
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Kreativ syning
    mandag 15:45
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Kreativ syning
    tirsdag 18:30
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Morgenyoga og Afspænding
    onsdag 08:00
    Else Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Tysk for nybegyndere - Del 1
    torsdag 18:00
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Tysk for øvede - Del 1
    torsdag 19:45
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    El-guitar eller akustisk guitar for begyndere og let-øvede
    torsdag 16:00
    Mathilde Schou
    Kalundborg, Musisk Skole
  •  
     
    Klaver
    mandag 10:00
    Rogelio Flores Aguirre
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Tværfløjte
    mandag 00:00
    Gitte Nyholm Klausen
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Spansk - Begyndere 2
    tirsdag 18:45
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Spansk- Let øvet/Øvet
    tirsdag 17:00
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Mal på livet løs
    tirsdag 19:00
    Solvejg Kristensen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  •  
     
    Navigation - Duelighedshold
    mandag 19:00
    Mogens Petersen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Saxofon
    tirsdag 15:00
    Ole Schramm
    Kalundborg, Sprogcentret i Kalundborg
  • @navn
     
    Seniordans
    fredag 15:00
    Jytte Lene Sørensen
    Kalundborg, Svallerup Skole
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 13:30
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 12:00
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    fredag 16:50
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 20:00
    Lene Jerne Larsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    lørdag 10:30
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    fredag 16:05
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 14:15
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 12:45
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    lørdag 09:00
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    lørdag 09:45
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    onsdag 13:00
    Eva Huniche
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    onsdag 13:45
    Eva Huniche
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    lørdag 11:15
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    torsdag 20:45
    Lene Jerne Larsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    lørdag 08:15
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  •  
     
    Motion og Afspænding
    torsdag 08:45
    Hanne Kaspersen
    Snertinge, Vesterlunden ældrecenter
  • @navn
     
    Bevægelse-afspænding
    fredag 09:15
    Tina Hansen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
  • @navn
     
    Motion og Afspænding
    tirsdag 09:45
    Hanne Kaspersen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
 

Kalender